-55 %
Sec
  • Availability: 11
  • Model: QG6219-5.75
  • Weight: 1.30
  • Dimensions: 6.75 x 9.75 x 0.00
  • SKU: QG6219-5.75
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 6.75 in
  • Material: Accents: Enamel
  • Plating: Rhodium
  • Material: Accent Color 1: Multi-colored
  • Chain Length: 5.75 in
  • Chain Type: Cable
  • Chain Width: 1.3 mm
  • Charm/Element Length: 9.75 mm
  • Charm/Element Width: 6.77 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Extender Length: 1 in
  • Feature: Childrens
  • Manufacturing Process: Casted
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Width of Item: 9.75 mm