10k Dangle Heart Bracelet (10SF1822-8.5)
-49 %
Sec
  • Availability: 6
  • Model: 10SF1822-8.5
  • Weight: 2.19
  • Dimensions: 8.50 x 10.50 x 0.00
  • SKU: 10SF1822-8.5
Available Options
10k Dangle Heart Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
10k Dangle Heart Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 10K
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 8.5 in
  • Chain Length: 8.5 in
  • Chain Width: 3 mm
  • Charm/Element Length: 14 mm
  • Charm/Element Width: 10.5 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Material: Primary: Gold
  • Width of Item: 10.5 mm