Sterling Silver Polished Heart Bracelet (QG3262-7.5)
-56 %
Sec
  • Availability: 9
  • Model: QG3262-7.5
  • Weight: 3.66
  • Dimensions: 7.50 x 2.00 x 0.00
  • SKU: QG3262-7.5
  • UPC: 191101294754
Available Options
Sterling Silver Polished Heart Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Width: 2 mm
  • Charm/Element Length: 9 mm
  • Charm/Element Width: 8 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Feature: Solid
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Width of Item: 2 mm