Sterling Silver Polished Beaded Single Decade Rosary 7.5 inch Bracelet (QH5142-7.5)
-57 %
Sec
  • Availability: 15
  • Model: QH5142-7.5
  • Weight: 4.45
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QH5142-7.5
  • UPC: 196904161500
Available Options
Sterling Silver Polished Beaded Single Decade Rosary 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Ball (Beaded)
  • Chain Width: 4.12 mm
  • Charm/Element Length: 28.76 mm
  • Charm/Element Width: 15.7 mm