Sterling Silver Polished Beaded Rosary 7.5 inch Bracelet (QH5140-7.5)
-59 %
Sec
  • Availability: 4
  • Model: QH5140-7.5
  • Weight: 5.86
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QH5140-7.5
  • UPC: 196904161487
Available Options
Sterling Silver Polished Beaded Rosary 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Ball (Beaded)
  • Chain Width: 5.12 mm
  • Charm/Element Length: 28.6 mm
  • Charm/Element Width: 15.75 mm