Sterling Silver Polished and Brushed Hearts and Circles Bracelet (QG3310-7.5)
-59 %
Sec
  • Availability: 12
  • Model: QG3310-7.5
  • Weight: 6.75
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QG3310-7.5
  • UPC: 191101192937
Available Options
Sterling Silver Polished and Brushed Hearts and Circles Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished & Brushed
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Fancy
  • Chain Width: 6 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Clasp Width (Male end): 7 mm