Sterling Silver Cross Bracelet (QG2404-7.5)
-58 %
Sec
  • Availability: 9
  • Model: QG2404-7.5
  • Weight: 4.86
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QG2404-7.5
  • UPC: 883957949451
Available Options
Sterling Silver Cross Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
Sterling Silver Cross Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Link, Other
  • Chain Width: 10 mm
  • Charm/Element Length: 9.8 mm
  • Charm/Element Width: 13.12 mm