De-Ani Sterling Silver Rhodium-plated Polished and Textured Sea Life 7.25 inch Bracelet (QH5575-7.25)
-60 %
Sec
  • Availability: 15
  • Model: QH5575-7.25
  • Weight: 5.22
  • Dimensions: 7.25 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QH5575-7.25
  • UPC: 637218146659
Available Options
De-Ani Sterling Silver Rhodium-plated Polished and Textured Sea Life 7.25 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.25 in
  • Plating: Rhodium
  • Chain Length: 7.25 in
  • Charm/Element Length: 10.45 mm