Sterling Silver w/ Hearts Bracelet (QG2352-7.5)
-52 %
Sec
  • Availability: 65
  • Model: QG2352-7.5
  • Weight: 2.31
  • Dimensions: 7.50 x 7.00 x 0.00
  • SKU: QG2352-7.5
  • UPC: 191101296024
Available Options
Sterling Silver w/ Hearts Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Width: 1.2 mm
  • Charm/Element Length: 9 mm
  • Charm/Element Width: 7 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Feature: Semi-Solid
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Item Weight U/M: gm
  • Width of Item: 7 mm