Sterling Silver w/Heart Charm ID Bracelet (QID205-8.5)
-60 %
Sec
  • Availability: 5
  • Model: QID205-8.5
  • Weight: 9.39
  • Dimensions: 8.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QID205-8.5
  • UPC: 191101782497
Available Options
Sterling Silver w/Heart Charm ID Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 8.5 in
  • Chain Length: 8.5 in
  • Chain Type: Curb
  • Chain Width: 4 mm
  • Charm/Element Length: 32 mm
  • Charm/Element Width: 9 mm