Sterling Silver Rhodium-plated with CZ Heart Paperclip Link 7.5in Bracelet (QG6549-7.5)
-63 %
Sec
  • Availability: 6
  • Model: QG6549-7.5
  • Weight: 3.77
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QG6549-7.5
Available Options
Sterling Silver Rhodium-plated with CZ Heart Paperclip Link 7.5in Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Stone Type_1: Cubic Zirconia (CZ)
  • Stone Color_1: White
  • Length of Item: 7.5 in
  • Plating: Rhodium
  • Stone Setting_1: Prong Set
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Link, Other
  • Chain Width: 3.5 mm
  • Charm/Element Length: 16 mm
  • Charm/Element Thickness: 3.8 mm
  • Charm/Element Width: 17.4 mm