Sterling Silver Rhod-plated Heart Pink/White Glass Beads 7.5in Bracelet (QG6365-7.5)
-53 %
Sec
  • Availability: 24
  • Model: QG6365-7.5
  • Weight: 2.75
  • Dimensions: 7.50 x 3.55 x 0.00
  • SKU: QG6365-7.5
Available Options
Sterling Silver Rhod-plated Heart Pink/White Glass Beads 7.5in Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Stone Color_1: Multi-color
  • Stone Quantity_1: 23
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Ball (Beaded)
  • Chain Width: 3.55 mm
  • Charm/Element Length: 9.4 mm
  • Charm/Element Width: 9.3 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Stone Size_1: 3.55 mm
  • Width of Item: 3.55 mm