Sterling Silver Polished Fleur De Lis Bracelet (QG3004-7.5)
-58 %
Sec
  • Availability: 21
  • Model: QG3004-7.5
  • Weight: 5.36
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QG3004-7.5
  • UPC: 191101296017
Available Options
Sterling Silver Polished Fleur De Lis Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Fancy
  • Chain Width: 12 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Clasp Width (Male end): 7 mm