Sterling Silver Polished Bead Rosary 7.5 inch Bracelet (QH4697-7.5)
-54 %
Sec
  • Availability: 16
  • Model: QH4697-7.5
  • Weight: 2.70
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QH4697-7.5
  • UPC: 883957573816
Available Options
Sterling Silver Polished Bead Rosary 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Width: 3 mm
  • Charm/Element Length: 20 mm
  • Charm/Element Width: 14 mm