Sterling Silver and FW Cultured Pearl Rosary 7.5 inch Bracelet (QH4698-7.5)
-60 %
Sec
  • Availability: 25
  • Model: QH4698-7.5
  • Weight: 6.26
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QH4698-7.5
  • UPC: 883957575476
Available Options
Sterling Silver and FW Cultured Pearl Rosary 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Stone Type_1: Pearl
  • Stone Color_1: White
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Width: 6 mm
  • Charm/Element Length: 24 mm
  • Charm/Element Width: 16 mm