Sterling Silver 2-Strand Heart and Enameled Paw Print Bracelet (QG5778-7.5)
-55 %
Sec
  • Availability: 26
  • Model: QG5778-7.5
  • Weight: 3.03
  • Dimensions: 7.50 x 9.57 x 0.00
  • SKU: QG5778-7.5
  • UPC: 196904163818
Available Options
Sterling Silver 2-Strand Heart and Enameled Paw Print Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Material: Accents: Enamel
  • Material: Accent Color 1: White
  • Chain Length: 7.5 in
  • Charm/Element Length: 12.58 mm
  • Charm/Element Width: 9.57 mm
  • Clasp /Connector: Spring Ring
  • Feature: Solid
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Width of Item: 9.57 mm