14k Polished Whale 7.5 inch Bracelet (FB1739-7.25)
-50 %
Sec
  • Availability: 3
  • Model: FB1739-7.25
  • Weight: 5.37
  • Dimensions: 7.25 x 4.95 x 0.00
  • SKU: FB1739-7.25
  • UPC: 193812466680
Available Options
14k Polished Whale 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14k Whale Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.25 in
  • Chain Length: 7.25 in
  • Chain Width: 4.95 mm
  • Clasp /Connector: Lobster
  • Material: Primary: Gold
  • Width of Item: 4.95 mm