14k Two-tone Diamond-cut Puffed Heart and Flat Oval Link 7.25 inch Bracelet (SF1859-7.25)
-49 %
Sec
  • Availability: 8
  • Model: SF1859-7.25
  • Weight: 2.23
  • Dimensions: 7.25 x 0.00 x 0.00
  • SKU: SF1859-7.25
  • UPC: 886774565064
Available Options
14k Two-tone Diamond-cut Puffed Heart and Flat Oval Link 7.25 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14k Two-tone Puff Heart & Flat Oval Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Length of Item: 7.25 in
  • Chain Length: 7.25 in
  • Chain Width: 5 mm