14K Two-Tone Polished Infinity Symbol and Fancy Link 7.5 inch Bracelet (FB1417-7.5)
-50 %
Sec
  • Availability: 5
  • Model: FB1417-7.5
  • Weight: 2.87
  • Dimensions: 7.50 x 5.00 x 0.00
  • SKU: FB1417-7.5
  • UPC: 886774614205
Available Options
14K Two-Tone Polished Infinity Symbol and Fancy Link 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14K Two-Tone Polished Infinity Symbol 7.5in Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Width: 5 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Feature: Semi-Solid
  • Manufacturing Process: Stamping
  • Material: Primary: Gold
  • Width of Item: 5 mm