14K Two-tone Polished Diamond-cut Infinity Symbol 2-Strand 7.5 inch Bracelet (FB1542-7.5)
-49 %
Sec
  • Availability: 3
  • Model: FB1542-7.5
  • Weight: 2.15
  • Dimensions: 7.50 x 6.00 x 0.00
  • SKU: FB1542-7.5
  • UPC: 886774036656
Available Options
14K Two-tone Polished Diamond-cut Infinity Symbol 2-Strand 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14K Two-tone Polished D/C Multi-Strand Infinity Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Fancy
  • Chain Width: 1 mm
  • Clasp /Connector: Spring Ring
  • Feature: Semi-Solid
  • Material: Primary: Gold
  • Width of Item: 6 mm