14K Two-tone Infinity Symbol Link 7.5 inch Bracelet (FB1521-7.5)
-50 %
Sec
  • Availability: 10
  • Model: FB1521-7.5
  • Weight: 3.91
  • Dimensions: 7.50 x 5.00 x 0.00
  • SKU: FB1521-7.5
  • UPC: 883957960555
Available Options
14K Two-tone Infinity Symbol Link 7.5 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14K Two-tone Infinity Symbol Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Chain Type: Fancy
  • Chain Width: 5 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Feature: Semi-Solid
  • Material: Primary: Gold
  • Width of Item: 5 mm