14K Tri-Color Puffed Heart 3-Station 7.25 inch Bracelet (SF1579-7.25)
-48 %
Sec
  • Availability: 6
  • Model: SF1579-7.25
  • Weight: 1.06
  • Dimensions: 7.25 x 0.00 x 0.00
  • SKU: SF1579-7.25
  • UPC: 883957443331
Available Options
14K Tri-Color Puffed Heart 3-Station 7.25 inch Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
14K Tri-Color Puffed Heart Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 14K
  • Length of Item: 7.25 in
  • Chain Length: 7.25 in
  • Chain Width: 5 mm