Sterling Silver Polished Engraveable Children's ID Heart Link Bracelet (QID173-5.5)
-46 %
Sec
  • Availability: 7
  • Model: QID173-5.5
  • Weight: 1.49
  • Dimensions: 5.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QID173-5.5
  • UPC: 883957580227
Available Options
Sterling Silver Polished Engraveable Children's ID Heart Link Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 5.5 in
  • Chain Length: 5.5 in
  • Chain Width: 3 mm
  • Charm/Element Length: 19 mm
  • Charm/Element Width: 6 mm