Sterling Silver LOVE Bracelet (QG3957-7.5)
-60 %
Sec
  • Availability: 25
  • Model: QG3957-7.5
  • Weight: 6.18
  • Dimensions: 7.50 x 0.00 x 0.00
  • SKU: QG3957-7.5
  • UPC: 191101472770
Available Options
Sterling Silver LOVE Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
Sterling Silver LOVE Bracelet
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Bead type: Bracelets
  • Chain Length: 7.5 in
  • Charm/Element Length: 24.8 mm
  • Charm/Element Width: 9.5 mm