Sterling Silver Beaded Cross Bracelet (QG4950-7.5)
-51 %
Sec
  • Availability: 19
  • Model: QG4950-7.5
  • Weight: 2.27
  • Dimensions: 7.50 x 0.13 x 0.00
  • SKU: QG4950-7.5
  • UPC: 883957962191
Available Options
Sterling Silver Beaded Cross Bracelet
Specifications
Fine Jewelry
  • Material: Primary - Purity: 925
  • Finish: Polished
  • Length of Item: 7.5 in
  • Chain Length: 7.5 in
  • Charm/Element Length: 0.125 in
  • Charm/Element Width: 0.125 mm
  • Clasp /Connector: Lobster (Fancy)
  • Material: Primary: Sterling Silver
  • Width of Item: 0.125 mm